VIANOCE 2017 V ROKU KOHÚTA. DAJTE SI NA NICH ZÁLEŽAŤ A DBAJTE NA DETAILY.

Vzhľadom k tomu, že energia kohúta je o detailoch, kráse a snahe priblížiť sa k dokonalosti, by sme si mali na týchto Vianociach záležať. Nie len tak odfláknuť. Čím viac si na nich totiž dáte záležať, tým viac energie tohtoročných sviatkov získate.

Vianoce sú dlhoročné tradície a zvyky. Je to energia pravidiel. Preto, čím viac energie chcete načerpať, tým viac tradícií, zvykov a pravidiel musíte počas Vianoc dodržať. Dbajte na detaily a všetko, na čo ste počas týchto sviatkov zvyknutí, robte tradične aj tento rok. Bez zbytočných inovácií a zmien. Mohlo by sa totiž stať, že ak na nejaký detail zabudnete, naruší to čaro Vianoc.

Tohto roku to chce lepšiu prípravu a premyslenie všetkých maličkostí. Uvedomte si, čo všetko zvyknete počas Vianoc robiť, aké koledy počúvate, akú výzdobu používate, aké taniere, príbory a prestieranie máte na štedrovečernom stole. Taktiež zasadací poriadok by mal byť nezmenený.

Všetko by malo byť dokonale zladené a pestré. Kohút sa totiž rád chváli svojim perím.

Dôležité sú farby, doplnky, dekorácie, ozdoby, vôňa ... . Taktiež stromček treba vybrať starostlivo. Musí sa vám bez váhania páčiť a dokonale sa hodiť do vašej domácnosti. Keď ho doma ozdobíte, musí vo vás vyvolávať pocit radosti z toho, aký je nádherný. Nestačí len hodnotenie: "môže byť".

A samozrejme, že Vianoce sú okrem tradícií a výzdobe aj o darčekoch. Tohto roku bude vhodné, ak ich bude pod stromčekom viac. Radšej viac menších, ako jeden veľký. Tým nadobudnete pocit hojnosti, čo je energia veľmi dôležitá pre tieto sviatky. Je to akési ohodnotenie celého roka. A proces rozbaľovania darčeka v človeku vyvoláva pocit radosti, nadšenia, napätia. A viacerými drobnými balíčkami si týchto pocitov doprajete viac, ako jedným veľkým.

Energia dávania je silnejšia, ako energia prijímania. Štedro preto obdarujte svojich blízkych a pri rozdávaní nešetrite slovami chvály. Kohút ma rád keď ho niekto pochváli viac, ako keď ho len obdarujete. A vaši blízki si to zaslúžia.

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and conditions.

Comments